Děkujeme rodičům i dalším dárcům za podporu a pomoc naší mateřské škole, které si velice vážíme!

 

Veškeré finanční a sponzorské dary jsou využity na rozvoj vzdělávání a podporu dětí Mateřské školy Blatno.

 

Školní rok 2018/2019

 

P. Lucie Kovářová přivezla dětem  z Farmy Stebno od p. Milana Pěničky jahody, na kterých si děti náramně pochutnaly a v horkých dnech se osvěžovaly mraženou jahodovou dření.

Vestičky a motýlky na vystoupení předškoláků nám ušila p. Martina Králová.

Za fotografie z vystoupení děkujeme p. Lence Fridrichové.

Aparaturu na veřejné vytoupení dětí k závěru školního roku nám zapůjčil p. Miroslav Fridrich.

Děkujeme hasičům SDH Podbořany za příjezd a ukázku práce hasičů, za prostředkování děkujeme p. Petře Dubcové.

P. Gabriele Mikéskové a Petru Šrenkovi děkujeme za ukázku práce psovodů PČR.

P. Janě Bardounové děkujeme za nanuky pro děti.

Velké poděkování vám všem, kdo jste nám do školky nosili papír! I v tomto školním roce máme opět krásná umístění (viz. odkaz)!

demo.kovosrot.cz/wp-content/uploads/2019/06/zat_lou_2018_2019_ms.pdf

P. Jakubovi Sýkorovi děkujeme za pomoc při IT službách, které jsme nebyly v rámci státní správy samy schopnu z důvodu velké složitosti uvést do provozu.

P. Jiřině Kraj Dudařové a  Obci Blatno děkujeme za výtěžek z diskotéky ve výši 5.000,- Kč.

Maminka Kačenky B. věnovala materiál k velikonočnímu tvoření.

Tatínek a děda Nicolky F. a tatínek Františka a Jakoubka P. pomáhají s různými opravami.

P. Miroslav Halámek nám pomáhá s údržbou sekačky a prořezáním stromů.

V balíčcích od Mikuláše měly děti kromě jiného čokoládové kalendáře od Obce Blatno a ovoce od dodavatele zeleniny AVENTA.CZ s.r.o.

Obec Blatno věnovala výtěžek z prodeje u rozsvěcení vánočního stromu ve výši 3.250,- Kč.

Výrobky k prodeji u vánočního stromu, za které velice děkujeme, nám věnovaly:

věnec z chvojí p. Renata Alexijová

věnec z chvojí a 2 vánoční stromečky p. Petra Cibulská

(bohužel jsme už nestihli vyfotit)

 červené svícny z chvojí, křížalový věnec a část sušených křížal p. Eva Měchurová,

 modrý svícen z chvojí p. Petra Dubcová,

 perníkové svícny a perníčky p. Mariana Kušnirová,

perníkové chaloupky p. Lucie Kovářová,

skleněné svícínky p. Lucie Bejlková 

sušené křížaly  p. Lenka Fuková

vánoční skřítky p. Marie Kadlecová,

šiškové stromečky p. Lenka Fridrichová 

stromeček z chvojí p. Petra Dubcová

Pohádku "Dášeňka, čili život štěněte" nám přijel zdaleka a zdarma zahrát p. Petr Abbe Hroš, vedoucí souboru Divadlo dokola www.divadlodokola.cz/ díky manželům Peckovým

Tatínek Františka a Jakoubka P.  nás mile překvapil opravou fasády MŠ.

Dýně, tykve, klest, přírodniny a pomůcky nejen k podzimnímu a vánočnímu k tvoření věnovali: p. Z. Járová, p. L.Rendlová, p. S. Chytrý, dodavatel ovoce a zeleniny AVENTA CZ s.r.o., p. E. Měchurová, p. M. Králová, p. L. Fuková,  rodiče dětí z MŠ - M. Kadlecová, L. Kovářová, L. Fridrichová, J. Pecková, L. Taušová, J. Sýkora, M. Taušová, J. Bardounová

Obci Blatno děkujeme za výtěžek z prodeje pouťových koláčků.

 

Školní rok 2017/2018

K houpadlu a průlezce jsme pořídili nové zahradní prvky - domeček a kolotoč, a to z dotace od zřizovatele - Obec Blatno. Děkujeme!

Vystoupení dětí k závěru školního roku pro vás nafotila maminka Valentýnky M.

Sukýnky na vystoupení k závěru školního roku nám ušila a věnovala maminka Emičky a Jarouška K.

 

V soutěži ve sběru papíru jsme získali poukaz na hračky v hodnotě 4.000,- Kč. Děkujeme všem, kdo nám papír nosíte!

 

Školní výlet jsme si velice užili v areálu ŠVP Sklárna. Děkujeme p. řediteli Tomáši Peškovi za umožnění a mamince Nicolky F. za zprostředkování.

 

Maminka Jarouška a Emičky K. přinesla dětem z Farmy Stebno  jahody, na kterých si moc pochutnaly. Také se osvěžily mraženou jahodovou dření, kterou jsme jim v horkých dnech připravili.

 

Projektové dny "Integrovaný záchranný systém" jsme mohli uskutečnit za pomoci psovodů PČR a maminky Matěje D., která zajistila  příjezd a ukázku Dobrovolných hasičů Města Podbořany v naší školce. Pro děti úžasné zážitky!

Den dětí byl pro děti skvělým zážitkem nejen díky celému týmu mateřské školy, ale i Obci Blatno, která zapůjčila a instalovala na zahradě MŠ skákací hrad, a také p. Van Dan Phamovi za dobroty do pokladu pro děti.

 

Tatínkové Františka P., Anežky K. a Nicolky F. pomáhají s opravami.

Obci Blatno děkujeme za postupnou úpravu školní zahrady, sladkosti k "Čarodějnému sletu" a p. starostovi za pomoc při zajišťování nákupu potravin, které jsou nezbytné pro vyvařování školní jídelny jak pro děti, tak pro cizí strávníky a není možné je pořídit z místních zdrojů a od dodavatelů.

P. Miroslav Halámek nám opět pomáhá s údržbou sekačky na trávu, p. Marie Halámková nás zásobuje odstřižky a různobarevnými plastovými cívkami od nití, se kterými si děti rády hrají i tvoří.

Háčkované kulíšky pro velikonočnoční kuřátka věnovala babička Emičky S., bílá vajíčka maminka maminka Nicolky F. a čokoládová vajíčka dětem věnoval p. Van Dan Pham, plastové kelímky na osení nám schraňuje maminka Tomáška A.

 

Tatínek Nicolky F, nám naistaloval magnetické tabule a pomohl nám sestavit "Legostolek", na který jsme domalovali silnici a je dětmi velice oblíbený a hojně využívaný.

 

Projektový den JAK SE VYKOUPIT Z PEKLA jsme mohli pro děti zrealizovat díky p. Tomášovi Peškovi, řediteli Školy v přírodě Sklárna, a jeho kolegům - Petře Žebrakovské,  Eriku Wohlandovi a Tomášovi Kulhánkovi, kteří se převtělili v Lucifera a jeho pekelnou družinu a také ve sv. Mikuláše s andílky. To vše ve chvílích tajemna, písniček, tanečků, světelných efektů, legrace, ale i poučení, a "pouze" za odměnu dětského smíchu, radosti, úžasu, bezprostředních reakcí i jiskřiček v očích! Za zprostředkování děkujeme mamince Nicolky F.

Krásné mikulášské boty, v kterých přinesl a v dalších letech bude nosit Mikuláš svoji nadílku, nám ušila a věnovala p. Kružíková, adventní kalendáře věnoval zřizovatel - Obec Blatno, mléčné bonbóny maminka Emičky S., část ovoce do mikulášských balíčků darovala firma AVENTA CZ, s.r.o., která nám zajišťuje dovoz ovoce a zeleniny.

 

Velice děkujeme vám všem, kdo jste nám věnovali různé vánoční ozdoby, dekorace, stuhy..., které jsme využili  k vytváření výrobků pro prodej při rozsvěcení vánočního stromu. Opravdu vás bylo hodně a moc jste nám pomohli!!! Chvojí a větve z tůje pro výrobu stromečků dodaly maminky Vojtíška T.,  Martínka Z. a manželé Boudovi. 

Krásné vánoční výrobky k prodeji věnovaly: svícny z chvojí maminka Matýska D., nitkové stromečky maminka Lukáška H. vánoční sněžítka maminka Anežky K, věnec z chvojí maminka Tomáška A. a perníkové svícny a ozdoby babička Andrejky S.

 

Za dýně, tykve, přírodniny..., k projektovým dnům "Podzimní strašidlení" velice děkujeme: rodičům Igorka D., Martínka D., Andrejky S., Matýska D., mamince Martínka Z., babičce Martínka Z., p. Zdeňce Járové, p. Evě Boudové, dodavateli ovoce a zeleniny AVENTA CZ s.r.o.

Led žárovky pro výzdobu nejen k "Podzimnímu strašidlení" nám věnoval tatínek Lukáška H.

 

Maminka Anežky K. věnovala celé balení patron do lepící tavné pistole.

Maminka Lukáška H. nosí materiál k tvoření.

Tatínek a dědeček Nicolky F. pomáhají s různými opravami.

P. Kružíková věnovala lepidlo.

 

2016/2017

Na zahradu jsme díky finanční podpoře ve výši 20.000,- Kč z prostředků Fondu LOGIT administrovaného Ústeckou komunitní nadací pořídili herní prvky - pružinové houpadlo Koník a průlezku Pejsek,  na dofinancování jsme použili částku ve stejné výši z provozní dotace od zřizovatele - Obec Blatno. Děkujeme!

 

 

 

DĚKUJEME!!!